X
GO

ClearSCADA Mobile

ClearSCADA Mobile je mobilní klient pro AndroidTM nebo iOSTM a serverový systém pro ClearSCADA. Vnáší mobilitu do práce se SCADA systémem. Umožnuje technikům, ale i manažerům získat informace v reálném čase o stavu systému, i když zrovna nejsou v kanceláři nebo na velíně.

Bezpečnost všech přenášených dat mezi serverem ClearSCADA Mobile a mobilním zařízením je zajištěna kryptováním SSL. I když byl systém vyvinut pro mobilní platformu, zobrazení a získání dat ze serveru proběhne během několika sekund. A to i v případě, že se jedná o komplikované trendy nebo rozsáhlé dotazy na událostní deník.

Uživatelé jsou upozorňováni na nově vzniklé alarmy dle jejich odpovědnosti za danou oblast. S těmito alarmy mohou pracovat díky zabudovanému alarmnímu a událostnímu seznamu. Průzkumník databáze poskytuje detailní stavové informace každého objektu pro hlubší diagnostiku problému. Trendy přinášejí uživatelům možnost prohlížet historická data, na základě kterých mohou uživatelé posuzovat vývoj příslušné veličiny. Aplikace umožňuje uložit nejběžnější pohledy formou Oblíbené pro snadnější vyhledávání.

Uživatelům umožňuje přístup k tabulkovým datům pro snadnou analýzu a porovnání. Pomocí uživatelských dotazů mohou být zpřístupněny informace např. KPI celkového systému, sumarizace produkce, průtoky vody, hladiny v nádržích apod.